Darmowa dostawa od 119,00 zł

Plecaki

( ilość produktów: 68 )

Plecak antykradzieżowy PacsafePlecak z zabezpieczeniem przed kradzieżą – dlaczego warto?

Opisywanego typu bagażu zazwyczaj nie trzymamy stale na plecach. Kładziemy go na podłodze w restauracji, na półce w pociągu, na biurku w pracy czy obok ławki w szkole, na uczelni. Wtedy często tracimy go z oczu, zajmując się zupełnie innymi rzeczami. Jest to doskonała okazja dla złodzieja który czyha na nasze rzeczy.

By się ochronić przed jego zakusami wybierzmy najlepsze plecaki antykradzieżowe Pacsafe. Ich twórcy zadbali o to, by niepożądana osoba nie przecięła ich powłoki i szelek oraz nie dostała się do wnętrza poprzez suwak. Dedykowane rozwiązania pozwalają też łatwo przypiąć produkt do ławki czy innego stałego elementu.

Antykradzieżowe plecaki damskie i męskie

Pod kątem dopasowania do użytkownika wyróżnia się trzy typy powyższych produktów: damskie, męskie oraz uniwersalne (tak zwane unisex). Oczywiście jest to podział bardzo umowny, a każdy kupujący powinien dopasować wybierany design do swojego indywidualnego gustu niezależnego od opinii otoczenia.

Podobnie umowny podział dotyczy zastosowania. W sklepach znajdziemy antykradzieżowe plecaki szkolne które przydadzą się uczniom podstawówek i liceów, plecaki do samolotu z zabezpieczeniem antykradzieżowym których możemy używać jako wygodny bagaż podręczny czy bezpieczne plecaki do pracy w które schowamy wszystkie rzeczy niezbędne nam podczas działań zawodowych.

Ostatnie rozróżnienie dotyczy jest już jednoznaczne i dotyczy systemu nośnego. Do wyboru mamy tu plecaki na jedno ramię oraz te, które nosimy na obu ramionach. Te pierwsze zazwyczaj będą mniejsze, ponieważ na jednym ramieniu nie powinniśmy nosić bardzo dużych obciążeń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Szybko, sprawnie i zgodne z zamówieniem. Polecam
2024-04-02
Wszystko zgodnie z opisem. Produkty bardzo dobrej jakości, duży wybór i szybka realizacja.
pixel