Linki i paski do bagażu

( ilość produktów: 2 )

Pas do walizki z szyfrem czy linka?

Nasze torby, walizki i plecaki podczas każdego wyjazdu narażone są na zakusy złodziei. Chcą oni dostać się do wnętrza bagażu i szybko wyjąć z niego potrzebne rzeczy czy po prostu ukraść nam cały bagaż. By tak się nie stało, warto zaopatrzyć się w paski do walizek Pacsafe oraz linki do mocowania bagażu stworzone przez tę samą markę. Jak wygląda ich konstrukcja? Jak dokładnie mogą one nam pomóc?

Wytrzymałe pasy do walizek i linki

Omawiane produkty służą do mocnego spięcia plecaka czy torby na przykład wtedy, gdy nadajemy je jako bagaż rejestrowany na lotnisku. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nikt niepostrzeżenie nie otworzy nam klapy, łatwo dostając się w ten sposób do schowanych pod nią przedmiotów.

Trzeba bowiem wiedzieć, że każda linka do mocowania bagażu Pacsafe to akcesorium oparte o stalowe, trudne do przecięcia linki. Pasy do bagażu są tu natomiast robione z mocnej taśmy PP o dużej wytrzymałości. Każdy taki produkt posiada możliwość regulacji, szybkiego dopasowania go do wymiarów bagażu. A jeśli zamiast zamykać główną konstrukcję bagażu chcemy ją przypiąć do ławki czy innego uchwytu przytwierdzonego na stałe do podłoża – wspominane zabezpieczenia również to umożliwią.

Kończąc ten tekst podkreślmy, że wszystkie zabezpieczające linki do bagażu i paski to produkty zamykane zamkiem szyfrowym z trzema bądź czterema tarczami. Nikt więc nie będzie mógł Ci ukraść kluczyka, którym zepniesz jedną lub kilka walizek czy którym przypniesz rower czy motocykl do stojaka im dedykowanego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Szybko, sprawnie i zgodne z zamówieniem. Polecam
2024-04-02
Wszystko zgodnie z opisem. Produkty bardzo dobrej jakości, duży wybór i szybka realizacja.
pixel