Portfele dyskretne

( ilość produktów: 14 )

Co to jest portfel dyskretny Pacsafe?

Będąc w podróży nie chcemy, by nasze cenne rzeczy (zwłaszcza pieniądze) były narażone na kradzież. Dlatego też dobrze jest, jeśli po prostu nie będą się one rzucały w oczy przypadkowym osobom. Pomogą w tym dyskretne portfele antykradzieżowe. Czyli takie, które schowamy pod ubraniem w sposób niewidoczny dla potencjalnego złodzieja. Jakie są ich typy? Jak dokładnie wygląda ich konstrukcja?

Dyskretny portfel na szyję i do pasa

Podstawowe rodzaje omawianych produktów są dwa: te na długim pasku zawieszanym na szyję oraz te, które zapinamy w pasie jak saszetkę. Rzadziej spotykane, ale równie dobre, są wersje przypinane do kobiecego biustonosza. A jeśli i to nas nie zadowala, możemy się zdecydować na paski ze schowkiem na pieniądze. Ważne jest to, by każdy z tych produktów był na tyle płaski, by po założeniu nie było go widać pod koszulką czy bluzą.

A co może pomieścić w sobie taki tajny portfel Pacsafe? Na pewno banknoty i monety. Niemal zawsze da się tu też schować plastikowe dokumenty o formacie karty kredytowej, a więc także dowód osobisty, legitymację studenta czy emeryta, kartę do biblioteki i wiele innych. W większych wersjach schowasz również paszport lub dowód rejestracyjny auta. Jeśli natomiast chodzi o kluczyki do samochodu, wybrane sekretne portfele podróżne co prawda je pomieszczą, ale taki przedmiot będzie w nich się dość mocno odznaczał. Raczej więc nie zalecamy go do umieszczania w powyższych formach portfeli. By w pełni wykorzystać ich funkcjonalności, przedmioty muszą być bowiem maksymalnie płaskie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 945 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Zamówienie szybko zrealizowane. Polecam sklep
2024-03-07
Szybka i sprawna realizacja. Kody rabatowe poprawnie działające.
pixel