Darmowa dostawa od 119,00 zł

Portfele

( ilość produktów: 36 )

Portfele z RFID – poznaj bezpieczne produkty Pacsafe

Żyjemy w świecie, w którym coraz więcej dokumentów posiada dane zapisane elektronicznie. Karty kredytowe i debetowe, dowody osobiste czy paszporty – to tylko najważniejsze z nich. Są one bardzo chętnie wykorzystywane – wystarczy bowiem zbliżyć chip w sklepie i rachunek będzie zapłacony lub zbliżyć chip przy bramce lotniskowej, a ta się automatycznie otworzy. Jednak tak łatwe użycie wiąże się z możliwością łatwej kradzieży naszych danych.

Dlatego też stworzono portfele z zabezpieczeniem kart. Blokują one sygnał radiowy o częstotliwościach 10 MHz-3 GHz, co uniemożliwia przypadkowym osobom zeskanowanie naszych danych osobowych czy bankowych.

Portfel zabezpieczony przed skanowaniem – Pacsafe

Czym dokładnie jest technologia RFID (Radio-Frequency Identification)? Działa ona w oparciu o radiowe fale przekazywane zbliżeniowo w standardzie NFC. Pozwala to na szybkie przesłanie i wiarygodne zidentyfikowanie danych zawartych na kartach płatniczych, biometrycznych paszportach, studenckich legitymacjach, kartach do bibliotek, kartach miejskich i wielu innych.

Z jednej strony – jest to bardzo wygodne, gdyż pozwala błyskawicznie zapłacić w restauracji, zalogować się na profil studencki czy kupić bilet w komunikacji miejskiej. Pamiętajmy jednak, że to samo mogą za nas zrobić złodzieje mający odpowiednie czytniki. Dlatego tak konieczny jest dziś portfel zabezpieczający przed skanowaniem kart. Posiada on dedykowane kieszenie z materiału blokującego sygnał RFID. Są to tak zwane kieszenie RFIDSafe, które pozwalają nosić ze sobą dokumenty bez ryzyka utraty zapisanych na nich danych.

Co ważne, zarówno portfele męskie z ochroną kart, jak i portfele damskie z zabezpieczeniem RFID wyglądają jak zwykłe, klasyczne portfele. Dzięki temu nie rzucają się w oczy osobom postronnym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-29
Bardzo dobra obsługa. Polecam
2024-04-18
Obsługa SUPER!! Przesyłka błyskawicznie dotarła do mnie.
pixel