Darmowa dostawa od 119,00 zł

Plecaki na laptop

( ilość produktów: 44 )

Pacsafe – plecaki na laptopa chronione przed złodziejami

Komputery przenośne nie są tanimi rzeczami. Nawet podstawowe wersje tych sprzętów to wydatek kilku tysięcy złotych, a mocne wersje dla grafików czy gamerów potrafią kosztować wielokrotnie więcej. Do tego dołóżmy wartość danych, które są przechowywane na dyskach omawianych urządzeń. Może się wtedy okazać, że łączna wartość tych cokolwiek niewielkich produktów sięga setek tysięcy złotych.

Dlatego też tak niezwykle istotne jest, by wybrany model nosił nazwę: antykradzieżowy plecak na laptopa. Wtedy nawet bardziej zaawansowani złodzieje będą mieli problem by przywłaszczyć sobie naszą rzecz. Takie zwiększone bezpieczeństwo docenimy zwłaszcza w tłumie na lotnisku, w sklepie czy na ruchliwym deptaku miejskim.

Porządny plecak z kieszenią na laptopa Pacsafe

Zanim przejdziemy do opisu zaawansowanych technologii, skupmy się na podstawowej danej, czyli rozmiarze kieszeni na komputer. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się wytrzymałe plecaki na laptopa 15,6 cali. To bowiem tę przekątną urządzeń klienci wybierają najczęściej. Drugie w kolejności zainteresowań są wersje 17-calowe, a trzecią – te 14-calowe.

Nie mniej istotna kwestia to ta, by inwestować w wodoszczelne plecaki na laptopy. Elektronice może zaszkodzić bowiem nawet mały deszcz. Zaraz po niej sprawdźmy to, czy boki i spód plecaka mają wbudowaną piankę, która ochroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu.

Ranking plecaków na laptopa przeprowadźmy również pod kątem zabezpieczeń przed złodziejem. Wewnętrzne wzmocnienie konstrukcji siatką i linką, możliwość założenia kłódki na zaczepy suwaka, ochrona przed otworzeniem głównych elementów suwaka czy możliwość łatwego przyczepienia szelek do stałego elementu to tylko podstawowe z możliwości, jakie mają męskie i damskie plecaki na laptop Pacsafe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
szybko i sprawnie
2024-04-15
szybka realizacja, dobry kontakt z klientem
pixel