Pacsafe Cruise

( ilość produktów: 3 )

Małe torby i plecaki Pacsafe Cruise – na każdy dzień

Czy za pomocą jednego przedmiotu możesz jednocześnie chronić naszą planetę, zabezpieczyć swoje kosztowności przed złodziejami i na dodatek perfekcyjnie sama wyglądać? Jak najbardziej! Do realizacji wszystkich tych celów naraz została bowiem stworzona seria Pacsafe Cruise. Produkty w jej skład wchodzące możesz zakładać zarówno do formalnej garsonki, jak i do zdecydowanie bardziej luźnego stroju wybranego na wieczorny wypad do pubu.

Ekologiczne torebki damskie Pacsafe Cruise

Co sprawia, że omawiane produkty można uznać za ekologiczne? Ano to, że zostały one w całości wykonane z materiałów pochodzących z recyclingu. Dokładniej mówiąc, są to torebki i plecaki z przetworzonych butelek PET. Jeśli zależy Ci więc na dokonywaniu mądrych, chroniących środowisko wyborów – Pacsafe Cruise Collection powinna znaleźć się w Twojej podręcznej szafie.
Wraz z każdym artykułem z powyższej linii otrzymujesz dodatkowo szereg skutecznych (mimo że często niewidocznych na pierwszy rzut oka) zabezpieczeń antykradzieżowych. Pacsafe Cruise torby i plecaki patrząc pod ich kątem to ochrona kart zbliżeniowych (RFIDsafe), siatka uniemożliwiająca przecięcie powłoki produktu (eXomesh), zabezpieczenie suwaka (Smart Zipper), czy ochrona szelek przed przecięciem (Carrysafe). Wszystkie te systemy razem wzięte sprawiają, że w czasie Twojego relaksu Twoje kosztowności są cały czas bezpieczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-24
Swietny towar, szybka tealizacja, stały kontakt z klientem
2024-03-18
Zamówienie szybko zrealizowane. Polecam sklep
pixel