Zrównoważony rozwój

Pozytywne działania

Naszą misją w Pacsafe jest ochrona tego, co cenne. A nic nie jest cenniejsze niż planeta, po której podróżujemy.

Materiały z recyklingu

Nieustannie zastępujemy wszelkie pierwotne plastikowe komponenty wysokiej jakości materiałami pochodzącymi z recyklingu. Naszym celem jest, aby każda torba Pacsafe pochodziła z recyklingu.

ECONYL® jest wytwarzany z wyrzuconych sieci rybackich i innych odpadów nylonowych. Jest on zbierany, przetwarzany i przekształcany w przędzę, a następnie w tkaninę. Następnie tworzymy z tej tkaniny torby Pacsafe, dzięki czemu możesz odkrywać świat ze świadomością, że zarówno Twój sprzęt, jak i planeta są chronione.

Etyczny i bezpieczny

Dokładamy wszelkich starań, aby warunki pracy w całym łańcuchu dostaw Pacsafe były etyczne i bezpieczne, a produkcja produktów Pacsafe była odpowiedzialna za środowisko.

Wiadomość od założycieli

"Nasze logo z żółwiem morskim jest symbolem bezpiecznych podróży na całym świecie i przypomnieniem tego, co chronimy, jeśli postępujemy właściwie. Chociaż daleko nam do doskonałości, dążenie do poprawy krok po kroku i zachęcanie podobnie myślących ludzi do robienia tego samego jest sercem naszej misji.

To musi być wysiłek globalnej społeczności. Wszyscy podróżujemy razem".

Magnus & Rob

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
Wszystko zgodnie z opisem. Produkty bardzo dobrej jakości, duży wybór i szybka realizacja.
2024-03-21
Fajny i pojemny plecak. Na ten moment jedna wycieczka za mną. Cena wysoka ale uważam, że warty wydanych na niego pieniędzy. Ma również nerkę i jest to już fajny komplet wypadowy.
pixel