SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ratujemy żółwie

Ochrona żółwia

Migrując po całym świecie ze swoim domem na grzbiecie, żółw symbolizuje wytrzymałość, mądrość i życie w równowadze ze środowiskiem. Te majestatyczne stworzenia inspirują misję Pacsafe, aby pomagać ludziom odkrywać świat bezpiecznie i z szacunkiem, reprezentowaną w naszym logo od samego początku. Fundusz Pacsafe Turtle Fund został uruchomiony w 2014 roku, zapewniając coroczne dotacje na projekty ochrony żółwi morskich.

Wpływ na ekosystem

Obecnie współpracujemy z EcosystemImpact Foundation. Ich misją jest ochrona ostatnich dzikich i odległych wysp u północno-zachodniego wybrzeża Sumatry w Indonezji. Począwszy od wyspy Bangkaru, która jest domem dla jednych z najrzadszych na świecie gatunków żółwi i ptaków. EcosystemImpact posiada zespół strażników, którzy patrolują ten wyspiarski raj. Bez tych strażników gatunki ptaków, które nazywają Bangkaru domem, mogłyby wyginąć. Wiele żółwi, które składają jaja na wyspie przez 365 nocy w roku - z około 200 000 wylęgających się młodych - może zostać zniszczonych przez kłusowników.

Instytut Badawczy Alnitak

W 2023 roku Pacsafe Turtle Fund wspiera Instytut Badawczy Alnitak w Hiszpanii. Nasza darowizna z Pacsafe Turtle Fund dla Alnitak pomoże wesprzeć ich projekt Oasis, inicjatywę mającą na celu zmniejszenie ryzyka, jakie śmiercionośne narzędzia widma stanowią dla dzikiej przyrody morskiej, zrównoważonego rybołówstwa i bezpieczeństwa na morzu.

Partnerzy wspierani przez Pacsafe Turtle Fund

Od momentu utworzenia Pacsafe Turtle Fund w 2014 roku, współpracowaliśmy z organizacjami na całym świecie w celu ochrony żółwi morskich.

Sprzątanie

Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie. Oprócz wspierania ochrony żółwi morskich na całym świecie, prowadzimy również lokalne akcje sprzątania plaż, aby zwiększyć świadomość wpływu, jaki może mieć plastik jednorazowego użytku.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-30
Szybka wysyłka, torebka dobrze zapakowana
2024-04-28
Super zakup
pixel