DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ

Sejfy podróżne

( ilość produktów: 3 )

Za co uwielbiany jest sejf podróżny Pacsafe?

W podróż zabieramy nie tylko ubrania, kosmetyki czy ulubione przekąski. W naszej walizce, torbie i plecaku zazwyczaj lądują także takie cenne rzeczy jak aparaty fotograficzne, komputery przenośne, smartfony, ważne dokumenty czy nawet biżuteria. Je, z racji dużej wartości, należy chronić szczególnie mocno. Idealnym do spełnienia tego zadania będzie sejf turystyczny Pacsafe. Ta stosunkowo niewielka torba ochronna jest skonstruowana tak, by żaden złodziej nie mógł dostać się do jej wnętrza. A dodatkowe zabezpieczenie na zewnątrz pozwala przypiąć ją do dowolnego stałego elementu otoczenia.

Małe sejfy przenośne podróżne – jak chronią kosztowności?

Na pierwszy rzut oka produkty, o których piszemy, wyglądają jak zwykłe worki ze ściąganym zamknięciem. W tym wypadku pozory jednak bardzo mylą. W tę prostą, podstawową konstrukcję turystyczne sejfy mają bowiem wszytą technologię eXomesh 360 stopni, czyli siatkę z mocnego, stalowego drutu odpornego na przecięcia. Ukryta jest ona pomiędzy dwoma warstwami materiału, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczna dla otoczenia.

Podróżne sejfy Pacsafe to także dodatkowe stalowe linki zamykające, które w zestawie z kłódkami bagażowymi ze standardem TSA nie tylko chronią otwór sejfu, ale też pozwalają na łatwe przypięcie produktu do dowolnego elementu otoczenia. Na wyraźne podkreślenie zasługuje również pianka EVA, którą wykończono wnętrza konstrukcji. Jest ona miękka i elastyczna zarazem, dzięki czemu delikatne urządzenia elektroniczne są chronione przed skutkami uderzeń i upadków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 959 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-28
Bardzo dobry produkt
2024-04-02
Wszystko zgodnie z opisem. Produkty bardzo dobrej jakości, duży wybór i szybka realizacja.
pixel