Biodrówki

( ilość produktów: 25 )

Saszetki biodrówki antykradzieżowe Pacsafe

Moda lubi zataczać koło. To, co kiedyś było modne i odeszło do lamusa, wraca do trendów niczym bumerang. Przykład? Biodrówki nerki z zabezpieczeniem antykradzieżowym. Te niewielkie torebki noszone w pasie zaliczają właśnie swój wielki powrót do topowej stylistyki w Polsce i na świecie.

Jak to zazwyczaj bywa, trendy wyznaczają młodzi ludzie którzy stwierdzili, że nowoczesna biodrówka świetnie sprawdzi się również noszona jak torba przez ramię. Oczywiście wiele osób wciąż nosi ją w sposób klasyczny, czyli w pasie. Decyzja o tym, jak będziemy zakładać ją my, zależy więc wyłącznie od nas.

Saszetka biodrówka Pacsafe – zawsze pod ręką

Największą zaletą, jaką ma każda saszetka nerka jest to, iż jest ona względnie mała a prz tam pozwala na posiadanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy w zasięgu ręki. Z tego też powodu korzystają z nich wszyscy, zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Idealna mała biodrówka to ta, która pomieści telefon, portfel, klucze oraz podstawowe dokumenty (np. dowód osobisty i prawo jazdy). Większe nerki antykradzieżowe między innymi te z linii Pacsafe Venturesafe X, pomieszczą nawet 10-calowy tablet, a ich dwukierunkowe suwaki umożliwią wygodne korzystanie zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.

Każda saszetka na pasku z oferty Pacsafe posiada zabezpieczenie RFID które uniemożliwia zeskanowanie naszych dokumentów i kradzież tożsamości. W dodatku stalowa siatka wszyta w produkt – technologii eXomesh – chroni zawartość nerki przed kradzieżą poprzez rozcięcie materiału. Jak więc widać, dzięki użyciu najnowszych technologii biodrówki Pacsafe zyskały na funkcjonalności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-21
Fajny i pojemny plecak. Na ten moment jedna wycieczka za mną. Cena wysoka ale uważam, że warty wydanych na niego pieniędzy. Ma również nerkę i jest to już fajny komplet wypadowy.
2024-03-05
Szybko i sprawnie !
pixel