Pacsafe Metrosafe

( ilość produktów: 26 )

Na codzienne wyzwania – torby i plecaki Pacsafe Metrosafe

Dla tych, którzy marzą o ponadczasowym wyglądzie i dużym bezpieczeństwie – serie Pacsafe Metrosafe LS oraz Pacsafe Metrosafe X łączą w sobie klasyczny kształt z unikalnymi technologiami antykradzieżowymi. Zaprojektowano je z myślą o funkcjonalności, możliwości używania w absolutnie każdym miejscu oraz maksymalnej funkcjonalności. Te zachwycające minimalistycznym designem modele sprawdzają się podczas codziennych dojazdów do pracy, w trakcie zwiedzania zagranicznego miasta, a nawet wtedy, gdy zwiedzasz orientalny bazar

Zgrabne nerki, plecaki, torby Pacsafe Metrosafe

Tak, patrząc na produkty z omawianej linii to, co od razu nasuwa się na myśl to to, że są one bardzo zgrabne, kompaktowe. Ich konstrukcje są zwarte ale nie znaczy to, że pomieszczą mało. Najmniejsze męskie torebki na ramię Pacsafe Metrosafe to bowiem pojemności około sześciu-siedmiu litrów, zaś największe plecaki przechowają do 25 litrów bagażu.

Warto też pamiętać, że technologie antykradzieżowe pozwalają na zabranie omawianych produktów praktycznie wszędzie, także w takie tłumne miejsca jak bazary, miejskie deptaki, popularne lotniska czy najczęściej odwiedzane zabytki. Wszędzie tam plecak Pacsafe Metrosafe będzie dbał o to, by Twoje cenne rzeczy zostały z Tobą do końca wypadu.

Ciesz się pewnością, że Twój sprzęt może być z Tobą wszędzie, każdego dnia. Zaufaj naszym rozwiązaniom antykradzieżowym testowanym od dziesięcioleci. Poruszaj się bezpiecznie po ulicach dzięki Pacsafe Metrosafe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-15
szybka realizacja, dobry kontakt z klientem
2024-04-02
Wszystko zgodnie z opisem. Produkty bardzo dobrej jakości, duży wybór i szybka realizacja.
pixel