Darmowa dostawa od 119,00 zł

Torba na laptopa, plecak na laptopa

( ilość produktów: 38 )

Na laptopa od Pacsafe – torby i plecaki

Gdyby kilkanaście lat temu powiedzieć komuś, że całe nasze życie zmieści się w takim niewielkim przedmiocie jak laptop, to z pewnością by nie uwierzył. Obecnie to codzienność. W tym komputerze przenośnym przechowujemy swoje rzeczy prywatne: zdjęcia, dokumenty, filmy, muzykę czy gry. Jednocześnie pełni on u wielu osób funkcję podstawowego narzędzia do pracy, na którym tworzy i przechowuje się umowy, sprawozdania, wykresy czy prezentacje.

Strata tak wielofunkcyjnego urządzenie mogłaby więc bardzo negatywnie wpłynąć na całe nasze życie. Przed zgubą może uchronić nas jedynie nasza czujność i pamięć, ale przed kradzieżą obronią nas torby i plecaki Pacsafe na laptopa z systemami antykradzieżowymi. Dobrze, by dany model posiadał kilka systemów ochronnych, dzięki którym będzie on zabezpieczony przed różnymi zakusami złodzieja.

Dla biznesmena i studenta – na laptopa torba i plecak

I biznesmen w wielodniowej delegacji, i student śpieszący się na zajęcia na swojej uczelni. Obaj zabierają ze sobą komputer przenośny i obaj chcą, aby dotarł on w jednym kawałku tam, gdzie zmierzają. I, przede wszystkim, by dotarł, nie zaś przeszedł w ręce złodzieja.

Odpowiadając na te potrzeby produkty Pacsafe zapewniają zarówno ochronę przed zniszczeniem sprzętu podczas upadku oraz ochronę przed kradzieżą. Jednym z tych zabezpieczeń antykradzieżowych jakie mają na laptopy plecaki jest system RFID, który nie pozwoli rabusiom zeskanować naszych kart do bankomatu. Znajdziemy go na przykład w serii plecaków Pacsafe Venturesafe.

A jeżeli plecaki nie są w Twoim guście to wybierz na przykład na laptopy torby Pacsafe Go.

Ich elegancki design idealnie zgra się z eleganckimi stylizacjami biurowymi, a jednocześnie zapewni takie same zabezpieczenia przed kradzieżą. Wszystkie produkty na laptopa Pacsafe zawsze zadbają bowiem o Twój komputer, co zapewni Ci spokój i ochronę Twojej prywatności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Plecak/ torebka świetna sprawa. Bardzo praktyczny, dobre zabezpieczenia. Kolor miętowy na żywo jest ładny, chociaż miałam obawy. Polecam
2024-04-04
Szybko, sprawnie i zgodne z zamówieniem. Polecam
pixel