Darmowa dostawa od 119,00 zł

Torby z PET

( ilość produktów: 33 )

Torby z recyclingu – torby Pacsafe z PET

Plastik to produkt, który nieodpowiednio użyty stanowi śmiertelne zagrożenie zarówno dla zwierząt, jak i dla ludzi oraz dla roślin. Zatruwa on bowiem wodę oraz organizmy żywe, a dodatkowo w plastikowe śmieci zwierzę może się zaplątać tak, że nie będzie umiało z nich wyjść co doprowadzi do jego śmierci. Dlatego tak przeogromnie istotne jest, by zbierać śmieci znajdujące się na wodach otwartych i poddawać je powtórnemu przetworzeniu.

Efektem takiego dobroczynnego działania są torby z butelek PET, które znajdują się w ofercie marki Pacsafe. Do wyprodukowania jednej ich sztuki firma zużywa od ośmiu do aż dwudziestu czterech butelek, które w innym wypadku mogłyby tkwić w morzu czy na wysypisku śmieci.

PET torby ekologiczne – z miłości do planety

Miłość należy się nie tylko naszym najbliższym, ale i Matce Ziemi. O nią powinniśmy dbać tak samo mocno jak o rodzinę czy przyjaciół. Takie podejście doprowadziło nas do tego, by tworzyć produkty z recyclingu. Produkty, które oprócz bycia ekologicznymi będą też solidne, wytrzymałe, piękne oraz zabezpieczane przed ryzykiem skradzenia przez niepowołaną osobę. Tak powstały torby Pacsafe Recycled PEToraz plecaki z PET. Zużyty plastik, który często bywa produktem jednorazowym, zyskuje tu zupełnie nowe, jeszcze życie. Może się wydawać, że w ten sposób powstają produkty niskiej jakości i niezbyt eleganckim wyglądzie. Nic bardziej mylnego.

PET torba z plastiku sygnowana marką Pacsafe może z powodzeniem zawędrować z Tobą do pracy, na uczelnię czy na wypad za miasto z rodziną. Zależnie od wybranego wzoru będzie ona bardzo elegancka lub ponadczasowo codzienna. W każdym wydaniu pokochasz ją jednak na długie lata!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 955 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Moim zdaniem jedne z lepszych produktów na rynku.
2024-04-04
Szybko, sprawnie i zgodne z zamówieniem. Polecam
pixel