Plecaki z Econylu

( ilość produktów: 28 )

Ekologiczne plecaki z econylu Pacsafe

Nasza chęć kupowania nowych rzeczy jest nieskończona. W przeciwieństwie do wielkości zasobów naturalnych naszej planety, których ilość jest bardzo ograniczona. Co zrobić by pogodzić te sprzeczności? Wystarczy postawić na plecak z econylu i inne produkty wykonywane z tego tworzywa pochodzącego z recyclingu. Jak ono powstaje? Dlaczego jest ono tak dobre?

Econyl – plecaki przyjazne środowisku

Nie tylko sieci rybackie, ale i resztki tkanin czy wykładzin dywanowych – wszystkie te produkty można przetworzyć na materiał na plecaki Econyl. Te i inne odpady są zbierane, sortowane i czyszczone, a następnie przerabiane na taki sam nylon, jak ten do którego produkcji używa się paliw kopalnych. Co więcej, po zużyciu plecaka można go ponownie przetworzyć i ponownie uformować w ten lub zupełnie inny produkt. I tak w nieskończoność.

Jakie plecaki z recyclingu nylonu oferuje marka Pacsafe?Przede wszystkim antykradzieżowe plecaki miejskie, ale też mniejsze plecaki na wycieczki. Z wyglądu nie różnią się one niczym od modeli wykonanych z konwencjonalnych tworzyw sztucznych. Jednak zmianą dla nas samych będzie świadomość ochrony planety przez nasz produkt. Do tego marka dodaje torby z tego samego materiału oraz produkty 2w1, które w zależności od potrzeb mogą pełnić funkcję plecaka bądź torebki.

A czy plecak Econyl Pacsafe przeznaczony jest absolutnie dla każdego? Zdecydowanie tak. Mogą go nosić zarówno kobiety i mężczyźni, jak i dzieci. Są to bowiem produkty bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale i dla użytkownika oraz noszonego przez niego bagażu. Wbudowano tu bowiem najnowocześniejsze rozwiązania antykradzieżowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 944 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-21
Fajny i pojemny plecak. Na ten moment jedna wycieczka za mną. Cena wysoka ale uważam, że warty wydanych na niego pieniędzy. Ma również nerkę i jest to już fajny komplet wypadowy.
2024-03-18
Zamówienie szybko zrealizowane. Polecam sklep
pixel