SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Plecaki damskie

( ilość produktów: 36 )

Pacsafe – plecak damski chroniony przed kradzieżą

Niestety, w każdym mieście spotka się osoby chcące pozbawić nas naszego bagażu. Czają się one zarówno w zatłoczonej komunikacji publicznej, jak i w mniej ludnych alejkach parkowych czy restauracjach. Zazwyczaj idealnie wtapiają się one w tłum, są nie do odróżnienia od innych. Musimy więc zawczasu zadbać o to, by nasz plecak na laptopa damski posiadał elementy utrudniające złodziejowi jego łatwe wyrwanie czy szybkie dostanie się do wnętrza. Specjalistą w zabezpieczeniach tego typu jest marka Pacsafe.

Antykradzieżowe plecaki damskie do pracy i innych zadań

Co musi posiadać nasz produkt, by można go było uznać za antykradzieżowy? Przede wszystkim wbudowane elementy z wytrzymałej, stalowej siatki. Umieszcza się ją na froncie, bokach oraz spodzie konstrukcji. Z kolei w ramionach plecak damski do szkoły może mieć wszyte stalowe linki, które ochronią szelki przed przecięciem nożem czy innym ostrym elementem. Na samym zakończeniu jednego z ramion dobrze natomiast, jeśli znajdzie się odpinany, zabezpieczony karabińczyk pozwalający szybko przypiąć całość do dowolnego elementu na stałe przytwierdzonego do podłoża lub ściany.

Koniecznie musimy zadbać także o to, by nasz plecak damski do samolotu był wyposażony w ochronę suwaka. Chodzi tu zarówno o zabezpieczenie przed możliwością rozłączenia jego ząbków w dowolnym miejscu, jak i o ochronę przed tradycyjnym rozsunięciem.

Na koniec powiedzmy, że omawiany produkt może mieć formę plecak damski 2w1. Co to oznacza? Że, zależnie od potrzeb, możemy go używać jako torebki na ramię, jak i jako plecaka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
szybko i sprawnie
2024-04-28
Super zakup
pixel