SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Saszetka antykradzieżowa - jakie powinna mieć cechy?

2024-07-05
Saszetka antykradzieżowa - jakie powinna mieć cechy?

Potrzebujesz zabrać ze sobą tylko kilka podstawowych rzeczy - telefon, portfel, chusteczki i klucze. Albo, wręcz przeciwnie, pakujesz się w duży plecak lub walizkę, ale chcesz mieć zawsze pod ręką podstawowe przedmioty. W obu tych przypadkach przyda się nerka antykradzieżowa. Nie dość, że zmieścisz w niej wszystko, czego potrzebujesz, to jeszcze będzie to zabezpieczone przed zakusami złodzieja. Zobacz, jakie cechy powinny mieć dobre nerki Pacsafe. Sprawdź, jak poszczególne rozwiązania podniosą bezpieczeństwo Twojego bagażu.

Biodrówka antykradzieżowa z bezpiecznymi pasami biodrowymi

Marka Pacsafe stworzyła sporo niezawodnych technologii przeciwdziałającym skradzeniu Twoich rzeczy przez złodzieja. Dzięki nim produkty mają doskonałe parametry podnoszące bezpieczeństwo podróży. Jakie to technologie? Ich omawianie zaczniemy od opisu zabezpieczeń antykradzieżowych w pasku biodrowym.

 • Pasek biodrowy z ultrawytrzymałego materiału Dyneema - dwukrotnie wytrzymalszego od kevlaru. Dyneema, którą posiada Pacsafe nerka, ma wysoką odporność na ścieranie, doskonały stosunek masy włókien do ich wytrzymałości oraz niskie wchłanianie wilgoci. Właśnie dlatego pasek z materiału Dyneema zdecydowanie trudniej przeciąć niż ten, który jest stworzony z innych włókien.
 • Stalowe linki ukryte w pasku biodrowym - czyli technologia Carrysafe. Stalowe druty wszyte w pasek są niewidoczne dla osób postronnych. Ale jednocześnie sprawiają, że saszetka nerka antykradzieżowa nieodcięta przecięta przez rabusia. Co ważne, linki są otoczone miękkim materiałem, więc podczas noszenia nie będziesz ich w ogóle czuł.
 • System przypinania do ławki lub stolika - Pacsafe przygotował tu 3 technologie zintegrowane z paskiem biodrowym, które wykorzystuje w swoich produktach.
  • Technologia Turn & Lock - bazą są tu metalowe karabińczyki. By je otworzyć lub bezpiecznie zamknąć, należy przekręcić niewielki element z tworzywa, następnie klasycznie otwierając / zamykając karabińczyk.
  • Pop’n’Lock - szybko odpinana, metalowa klamra. By ją wypiąć, wystarczy przekręcić uchwyt i wyciągnąć klamrę.
  • Klamra z tworzywa sztucznego - naciśnij dedykowany przyciski, ściśnij boki klamry i wypnij uchwyt.
Antykradzieżowa saszetka biodrowa Pacsafe Go - różowa

Nerka antykradzieżowa Pacsafe - zabezpieczenia suwaków

Bezpieczne paski biodrowe to jedno. Druga, równie ważna kwestia, to natomiast odpowiednie zabezpieczenie zamków błyskawicznych używanych w omawianych produktach. Tu Pacsafe przygotował kilka niezawodnych rozwiązań.

 • Bezpieczny, podwójny zamek błyskawiczny - czyli technologia ToughZip. Saszetka męska antykradzieżowa w nią wyposażona posiada mocny, odporny na przebicie suwak umożliwiający łatwe otwarcie go ostrym przedmiotem (długopisem czy nożyczkami) i ponowne zamknięcie bez pozostawiania śladów. Nikt nie ukradnie zawartości Twojego bagażu ani nie podrzuci do niego żadnej niechcianej rzeczy.
 • Blokady suwaków - Pacsafe biodrówka może posiadać tu jedną z kilku technologii. Do wyboru mamy:
  • InterlockingZip - uchwyty suwaka posiadają specjalny kształt, pozwalający na szybkie łączenie ich ze sobą. W zablokowanej pozycji utrzymywane są one za pomocą niewielkich, neodymowych magnesów.
  • Roobar V - system oparty o dodatkowy punkt blokowania zamków błyskawicznych. Po wpięciu w niego uchwytów suwaków całość można zablokować dodatkową kłódką.
  • Secured Dock Lock - technologia oparta o szybki i łatwy w użyciu punkt blokowania zamków błyskawicznych w celu ochrony przed kieszonkowcami.
  • Zip Clip - system błyskawicznego przypinania uchwytów suwaków do dyskretnej klamry.
  • Zip Tab - zakładka, pod którą przesuwa się ściągacz zamka, w ten sposób blokując możliwość jego szybkiego otwarcia.
Nerki antykradzieżowe Pacsafe Metrosafe X

Saszetka antykradzieżowa Pacsafe - dodatkowe systemy ochrony

Myślicie, że to już wszystkie technologie, dzięki którym produkty Pacsafe dbają o bezpieczeństwo Waszych bagaży? Nic bardziej mylnego. Jest jeszcze kilka niezawodnych technologii, które docenią wszyscy fani bezpiecznego podróżowania.

 • Panele z siatki Exomesh - utrudniające przecięcie frontu, boków i dołu saszetki. Sprawiają, że dostanie się do wnętrza i wyjęcie z niego naszej cennej zawartości będzie dużo trudniejsze.
 • Kieszeń RFIDSafe - niezastąpiona, jeśli chcesz by Twoja Pacsafe saszetka antykradzieżowa damska i męska była bezpiecznym miejscem przenoszenia paszportów i kart płatniczych posiadających dane zapisane elektronicznie. Materiał RFIDSafe blokuje częstotliwości w zakresie 10 MHz-3 GHz, zapobiegając niepowołanemu odczytowi danych z dokumentów.
 • Dyskretna kieszeń na plecach saszetki - do której schowasz kartę płatniczą, dowód osobisty czy płaski klucz. Jest ona niewidoczna dla złodziei i o wiele trudniej dla nich dostępna.
 • Klips do przypinania portfeli i kluczy - dzięki czemu rabuś, nawet jeśli dostanie się do wnętrza saszetki (bo np. nie zasuniemy zamka), nie będzie mógł łatwo wyciągnąć tych przedmiotów.

Czytając opisy technologii Pacsafe sami do końca nie możemy uwierzyć, że w jednej małej biodrówce można ukryć aż tyle sprytnych, użytecznych rozwiązań. Na szczęście sami testujemy je na co dzień i wiemy, jak bardzo różnią się one od produktów nieposiadających rozwiązań antykradzieżowych. Dlatego z czystym sercem możemy polecać Klientom nowoczesne technologie antykradzieżowe Pacsafe.

Antykradzieżowa saszetka biodrowa Pacsafe Go - niebieska
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 966 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
szybko i sprawnie
2024-04-28
Bardzo dobry produkt
pixel