Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torby z Econylu

( ilość produktów: 13 )

Ekologiczne torby z econylu – Pacsafe przedstawia

Ochrona środowiska to dziś już nie możliwość, ale konieczność. Zasoby naturalne kończą się bowiem w szybkim czasie, a poziom zanieczyszczenia naszej planety jest dramatycznie duży. Dlatego też tak ważne jest to, by tworzyć produkty typu torba z econylu Pacsafe. Każdy model o tej nazwie w całości wyprodukowano z włókna nylonowego. Czyli takiego, które pochodzi z przetworzenia resztek sieci rybackich i innych nylonowych śmieci znalezionych przede wszystkim w oceanach.

Materiał econyl – tkanina na torby z serii eko

Co dzieje się wtedy, gdy nylonowe śmieci zalegają na dnach oraz powierzchniach mórz i oceanów? Jak wyrzucenie ich na brzeg wpływa na organizmy ściśle związane z wodą? Otóż cząstki plastikowych zanieczyszczeń mogą przedostawać się do układów pokarmowych zwierząt, powodując ich szybką śmierć. Zwierzę może się też zaplątać w sieć czy inny odpad, co również doprowadzi do jego powolnego umierania. Oczywiście musimy wspomnieć o tym, że zabrudzenia wpływają niekorzystnie na rośliny wodne.

Torba econyl, określana też jako torba z eko nylonu, jest odpowiedzią na te zagrożenia. By ją stworzyć, wspomniane śmieci muszą zostać zebrane i przetworzone tak, by powstały z nich włókna do stworzenia mocnego materiału o wieloletniej trwałości. Gdy produkt się zużyje, można go ponownie poddać recyclingowi, kontynuując dobry obieg potencjalnych zanieczyszczeń.

Econyl torby od Pacsafe przeznaczone są dla użytkowników o wysokiej świadomości ekologicznej. Dla tych, którzy chcą dokonywać wyborów słusznych dla środowiska, a więc i dla siebie. Oni też z pewnością chętnie wybiorą plecaki z econylu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 649 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-19
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Myląca jest informacja na stronie głównej "DARMOWA DOSTAWA od 99,99 zł" bo niestety NIE KAŻDA.
2023-03-12
Realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Produkty są wysokiej jakości. Polecam zakupy w tym miejscu :)
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel